KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15539315

nr 1553 9315

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition. Blandteknik, bildmått: 42x33 cm, yttermått inklusive ram: 65x50 cm

Utrop:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 20:40:07